Dołącz do naszych znajomych

Kontakt

Militaria-shop.pl
Wrocław, Oławska 16

Infolinia / 9:00 - 20:00
713474775

 

Live Chat Software

Newsletter

Nowości, promocje i ciekawostki - zapisz się teraz i korzystaj z okazji!

Kategoria: Odzież w kamuflażu

Producent: Helikon

Bluza Helikon CPU Cotton Ripstop PL Desert (BL-CPU-CR-06) H

189.00 PLN 169.00 PLN

Na stanie Wysyłka: 48 godzin

Koszt dostawy: 5.00 PLN / cennik

Oceń produkt / Aktualna ocena: 0

oceń
  • Opis produktu
  • Opinie
  • Akcesoria
Wojskowa bluza według kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Tkanina, z jakiej wykonano ten wariant, to 100% bawełna ripstop. Mocna, lekka, przewiewna i przyjemna w dotyku.

Bluza posiada 6 kieszeni: dwie skośne na wysokości klatki piersiowej zapinane na rzepy oraz po dwie na każdym ramieniu (dwie na rzep, dwie na zamek błyskawiczny). Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji szerokości rękawa za pomocą patki na rzep. Oprócz tego na przedramieniu wszyta została dodatkowa warstwa materiału, zwiększając tym samym wytrzymałość bluzy.

Bluza zapinana jest na dwukierunkowy zamek błyskawiczny, który dodatkowo jest chroniony przez listwę zapinaną na rzepy. Pod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznym. Kołnierz od wewnętrznej strony obszyto polarem, co zwiększa ochronę szyi przed zimnym wiatrem.

Nad kieszeniami na wysokości klatki piersiowej oraz na ramionach zostały wszyte taśmy velcro (rzepy), umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches, dzięki czemu można nadać bluzie indywidualny charakter.

Bluza została wykonana w obowiązującym w Polskich Siłach Zbrojnych pustynnym kamuflażu wz.93 "Pantera".

Dane techniczne
Model: CPU (Combat Patrol Uniform)
Materiał: 100% bawełna ripstop
Kamuflaż: wz.93 pustynny "PANTERA"
Producent: Helikon, Polska
RozmiarObwód na wysokości klatki piersiowej (cm)Długość rękawa (cm)Długość całkowita -plecy (cm)
XXS Short1005870
XS Short1045971
XXS Regular1005875
XS Regular10461,576
S Regular1126377
M Regular1226478
L Regular1326579
XL Regular1426680
XXL Regular1526781
3XL Regular1626882

Teoria kamuflażu - wprowadzenie

Opinie

Dodaj opinię

Koszulka T-shirt Helikon PL Desert (TS-TSH-CO-06)

41.40 PLN

na stanie / wysyłka w natychmiast!

do koszyka

Multitool Leatherman Rebar (831557)

259.00 PLN

na stanie / wysyłka w natychmiast!

do koszyka

Buty Zephyr Grom Z007 Black

199.99 PLN

na stanie / wysyłka w natychmiast!

do koszyka

Czapka patrolówka Helikon Cotton Ripstop PL Desert (CZ-COM-CR-06)

23.40 PLN

na stanie / wysyłka w 48 godzin

do koszyka

Książka "Podręcznik taktyki Rangersów" - Praca zbiorowa

45.00 PLN

na stanie / wysyłka w Brak towaru

Produkt chwilowo niedostępny

Zestawy

Newsletter

 
Nowości, promocje i ciekawostki
Polityka Prywatności

 

Koszyk

0 produktów wartości: 0.00 PLN

przejdź do koszyka

Ulubionych produktów: (0)

Porównywarka

    W tej chwili nie masz żadnych produktów w porównywarce.

Produkty podobne

zobacz więcej »
Live Chat